SUPER MAMY dziękują

09 grudnia 2015

- Emilia Kowalczyk-Rumak -

Super Mamy – atrakcja, a zarazem jedna z drużyn Turnieju Mikołajkowego Siatkówki 2015 wraz z życzeniami świątecznymi składają podziękowania za możliwość udziału w rozgrywkach po 20 latach przerwy w treningach szkolnych w szkole w Cegłowie. (Od autora – trochę chyba przesadziły z tymi 20 latami, bo wydaje mi się, że szkołę skończyły 5 lat temu …).

Głównymi sponsorami Turnieju  od wielu lat, jest Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii oraz Firma

Serdecznie dziękujemy

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close