Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

30 grudnia 2015

- Karol Sieńkowski -

Nauczanie zintegrowane

  • Dnia 4. 03. 2013 r. w Mińsku Mazowieckim odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy. Po eliminacjach szkolnych do konkursu z naszej szkoły zakwalifikowały się:
    • Julia Koszel z klasy IIa
    • Zuzanna Sadoch z klasy IIIa
  • Zuzanna Sadoch
    • III miejsceX Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla Uczniów Klas Młodszych Szkół Podstawowych.
    • wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji i Prozy w Mińsku Mazowieckim.
  • Hubert Bajszczak uczeń klasy IIa zajął II miejsceVI Powiatowym Konkursie
    Wiedzy Omnibus 2013
  • Filip Sankowski zajął 8 miejsce w X Powiatowym Konkursie Matematycznym
    “Doskonały Matematyk”
  • Klaudia KowalczykwyróżnienieX Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
  • Aleksander Snopkiewicz z kl. IIb zajął III miejceX Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
  • Michał Sternicki z kl. IIb zajął IV miejscePowiatowym Konkursie Matematycznym “Doskonały Matematyk”
  • Olga Wrzosek z kl. IIb reprezentowała szkołę w Konkursie Recytatorskim “Warszawska Syrenka”
  • Klasa 3b w minionym roku szkolnym brała udział  w innowacji pedagogicznej “Gramy w piktogramy”. W testowaniu brało udział około 20 szkół z całej Polski. W konkursie “Pikto – Plastyk”, zorganizowanego w ramach innowacji III miejsce zdobyła Klaudia Floriańczyk, a wyróżnienie Kacper Zgódka.

 

Szkoła podstawowa

  • Patryk KaliszMarek Mućko – uczniowie kl. Vb zdobyli wyróżnienieMiędzynarodowym Konkursie “Kangur matematyczny”
  • Dnia 4. 03. 2013 r. w Mińsku Mazowieckim odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy. Po eliminacjach szkolnych do konkursu z naszej szkoły zakwalifikowały się: Wiktoria Nalewka z klasy VIa oraz Ewelina Kania z klasy VIb.
  • W ogólnopolskim konkursie “Alfik Humanistyczny”
    • Patryk Kalisz  kl. 5b- 192 miejsce w woj. mazowieckim
    • Julia Niewiatowska kl. 5b- 230 miejsce w woj. mazowieckim
    • Weronika Janicka kl. 6a- 505 miejsce w woj. mazowieckim
  • Witold Wąsak kl. 5b- I miejsce Szkolnym Konkursie Ortograficznym kl. 4 -5 i tytuł ,,Mistrza Ortografii”
  • Julia Lisiecka ucz. kl. 5a – I miejsce w szkolnym etapie konkursu Omnibus w kategorii kl. IV – VI,  reprezentowała szkołę w powiatowym etapie tego konkursu

Gimnazjum

  • W ogólnopolskim konkursie ,,Alfik humanistyczny” najlepsi w naszej szkole to:
    • Katarzyna Stankiewicz kl.Ia (68 miejsce kraju)
    • Dominik Murasicki kl.IIb (84 miejsce w kraju)
    • Patrycja Malesa kl.IIb ( 133 miejsce w kraju)
  • I miejsce w etapie powiatowym konkursu recytatorskiego “Warszawska Syrenka” Paulina Staniszewska kl 2a gim.
  • miejsce w gronie finalistów w powiatowym VII Konkursie Ortograficznym dla Gimnazjalistów – Julia Zalewska kl. IIIb
  • Patrycja Małecka ucz. kl. 3a gimnazjum – II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym i reprezentowanie szkoły w powiecie;

Sukcesy sportowe

  • I miejsce w finale Mistrzostw Regionu Siedleckiego w piłce ręcznej dziewcząt i awans do XV Mazowieckich Igrzysk Młodziezy Szkolnej zajęła drużyna  gimnazjum “Jutrzenka Junior Cegłów” w składzie:  Dorota Osińska, Katarzyna Chmielewska, Joanna Marzewska, Weronika Kołodziejczyk, Iza Strzeszewska, Dorota Wójcik, Aleksandra Szczęśniak, Edyta Woźniak, Paulina Wańko, Patrycja Gałązka
  • Hubert Branicki z kl. VIb zajął VI miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt zdobyła drużyna z kl. VIb w składzie: Daria Kamińska, Ewelina Kania, Natalia Królik, Agata Osińska, Aleksandra Podobas, Weronika Uścińska, Anna Zadrożna, Julia Zwierz

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close