Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

30 grudnia 2015

- Karol Sieńkowski -

Przedszkole

  • Wyróżnienie w konkursie “Wiosenne zdjęcie” organizowanym przez portal przedszkola.edu.pl  -grupy 3 i 4 latków

Szkoła podstawowa

  • III miejsceIX Powiatowym Konkursie Ortograficznym – Zuzanna Sadoch (kl. 2a)
  • I miejsce w szkolnym etapie konkursu “Omnibus”, reprezentacja szkoly w etapie powiatowym – Bartłomiej Potocki (kl. 3a)
  • Finaliści etapu szkolnego Powiatowego Konkursu matematycznego – Patryk Kalisz, Marek Mućko (kl. 4b), Jan biały (kl. 6b)
  • II miejscePowiatowym Konkursie Matematycznym – Patryk Kalisz (kl. 4b)
  • WyróżnienieMiędzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur” – Patryk Kalisz, Marek Mućko, Witold Wąsak (kl. 4b)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Z ortografią za pan brat” – Patryk Kalisz (kl. 4b)
  • Finaliści szkolnego etapu Konkursu Ortograficznego dla klas 4-6 i reprezentowanie szkoły w etapie powiatowym – Julia Lisecka  (kl. 4a), Julia Stankiewicz, Piotr Górski (kl. 6b), Daniel Dąbrowski, Karolina Czerwińska
  • Finalistka szkolnego etapu konkursu “Omnibus” i reprezentowanie szkoły w etapie powiatowym – Julia Stankiewicz (kl. 6b)

Gimnazjum

  • I miejsce w I Powiatowym Mitingu Zdrowotnym Szkół Gimnazjalnych. Szkołę reprezentowali: Joanna Marzewska, Piotr Bontruk,Daniel Łebek
  • III miejsce w konkursie powiatowym “Z Janem Pawłem II w drogę…” wywalczyli Dominik Murasicki (kl. Ib), Karolina Zwierz (kl. IIb) i Martyna Ositek (kl. IIIa).
  • Paulina Oklesińska (IIIb), Magdalena Bogusz (IIIb) i Marcin Śluzek (IIIa)  zakwalifikowało się do II etapu kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z biologii.
  • Wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Ekologicznym pt. „Leśne tajemnice powiatu mińskiego” – Patrycja Mistewicz (IIIa) i Justyna Kieliszczyk (Ia)
  • Wyróżnienia w konkursie ,,Wypatrzone w leśnej kniei” organizowanym w ramach XIII Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach – Paulina Oklesińska (IIIb) i Aneta Mućko (IIIa)
  • I miejsce na forum szkoły w konkursie Informatycznym “Bóbr” – Mateusz Mikos (IIa)
  • Wyróżnienie w konkursie fotograficznym “Życie pełne energii”  organizowanym przez PGE Dystrybucja dla Justyny Kieliszczyk z kl. 1a gim.
  • Finaliści powiatowego konkursu “Piękno matematyki”- Kamil Grzesiński, Daniel Łebek, Adam Zardożny (kl 2a gim) i  Mateusz Mikos (kl. 2b gim)
  • II miejsce w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. M. Chełmonskiej-Szczepankowskiej – Konrad Czerwiński (kl. 3b gim)

Sukcesy sportowe

Chłopcy:

  • II miejsceMistrzostwach Powiatu Mińskiego w piłce nożnej: K.Chmielewski, M.Walas, A.Wójcik, A.Zadrożny, M.Zawadka, K.Zwierz, M.Miastkowski, M.Mikusek, K.Rolf, M.Śluzek, K.Walas, K.Zawadka.

Dziewczęta:

  • II miejsceRegionalnej Gimnazjadzie Szkół Wiejskich w piłce ręcznej
  • II miejsceMistrzostwach Powiatu Mińskiego w piłce ręcznej:
    D.Osińska – bramkarka, J.Marzewska-prawe skrzydło,
    M.Trojanowska-prawe rozegranie, K.Chmielewska-środek rozegrania, I.Strzeszewska- lewe rozegranie, D.Wójcik-lewe skrzydło, W.Kołodziejczyk-kołowa, E.Świątek, P.Gałązka, E.Zwierz-rezerwowe.

Uczniowski Klub Sportowy “Jutrzenka-Junior”

  • sekcja piłki ręcznej (występują dziewczęta z Cegłowa i Siennicy)
    • I miejsceTurnieju o Puchar Starosty Siedleckiego
    • IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej w Łukowie
      (r 96)
    • VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Młodziczek w Łukowie (r 98)
    • V miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodziczek (r.98) Promotion Plus Cup 2012 pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ochota Warszawa.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close