Sukcesy w roku szkolnym 2009/2010

30 grudnia 2015

- Karol Sieńkowski -

Szkoła podstawowa

Klasa 2b

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych,
I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym,
II miejsce w VII Powiatowym Konkuesie „Doskonały Matematyk”- Patryk Kalisz,
IV m-ce w tym samym konkursie – Marek Mućko, V Witold Wąsak
I m-ce na etapie szkolnym Konkursu ortograficznego zajął Witold Wąsak,
I m-ce w 33 konkursie „Warszawska Syrenka” na szczeblu gminy – Konrad Kosmala.

 Klasa 3b

II m-ce w Gminnym Przeglądzie teatralnym za przedstawienie „Najlepiej razem”.
Wyróżnienie za rolę kaczki dziwaczki w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych – Weronka Uścińska
III m-ce w VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym.- Julia Zwierz

Klasy 4-6

Sukcesy sportowe:

I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt,
III m-ce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewczat w Węgrowie,
II m-ce w Mistrzostwach powiatu w mini piłce ręcznej chłopców

W Ogólnoszkolnym Konkursie Ortograficznym najlepsze wyniki osiągnęli:

z klas VI Julia Zalewska, Kacper Zwierz, Izabela Admiec
z klas V Paulina Staniszewska, Patrycja Malesa, Ewelina Woźniak
z klas IV Natalia Krążała, Julia Stankiewicz, Karolina Czerwińska

Uczniowie kl. 4-6 brali udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Jadąc rowerem zobaczę…”. Dwie uczennice zostały wyróżnione w tymże konkursie: Marta Gałązka z kl. 4a i Paulina Staniszewska z 5b.

Gimnazjum

Sukcesy sportowe:

I m-ce w mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt,
I m-ce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt,
II m-ce w X Wojewódzkiej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt,
IX m-ce w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt w Przasnyszu,
II m-ce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców Lato 2010 w Jeruzalu.
Martyna Trojanowska została powołana do reprezentacji Mazowsza w piłce ręcznej – rocznik 96

W VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym najlepsi okazali się Konrad Czerwiński I m-ce, Paweł Wąsowski II m-ce, a Klaudia Chmielewska III m-ce

W Ogolnopolskim Konkursie OMNIBUS 2010 – I miejsce w kraju i województwie – Konrad Czerwiński z 1b

W konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka”do etapu powiatowego zakwalifikowali się Martyna Reperowicz i Konrad Czerwinski

W konkursie języka polskiego na etapie szkolnym najlepsi to Klaudia Chmielewska, Alicja Zwierz i Marta Podstawka.

W II Powiatowym Przeglądzie Poetycko Muzycznym o tematyce patriotycznej Konrad Czerwiński zajął III m-ce.

Martyna Reperowicz zajęła I m-ce w Powiatowym Konkursie Poezji o Prozy Obcojęzycznej

I m-ce w Powiatowym konkursie –ozdoba na stół wielkanocny – Daria Uchman.

III m-ce w Powiatowym Konkursie „Bezpieczna droga do szkoły – Marcin Śluzek.

I m-ce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym pt. „Powiat miński – rowerem jadąc zobaczę” zajęła Klaudia Chmielewska z 3a.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close