Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

30 grudnia 2015

- Karol Sieńkowski -

Nauczanie zintegorwane

  • Do kolejnego etapu Powiatowego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się: Staniszewski Jakub – klasa IIb, Kalisz Patryk – klasa IIIb, Mućko Marek – klasa IIIb, Szewczyk Jakub – klasa IIIb, Wąsak Witold – klasa IIIb
  • Do kolejnego etapu Powiatowego Konkursu Ortograficznego zakwalifikowali się: Patocki Bartłomiej klasa IIa, Korzeń Paulina – klasa IIIa, Krzewiński Mateusz – klasa IIIa, Lisiecka Julia – klasa IIIa, Kalisz Patryk –klasa IIIb, Wąsak Witold – klasa IIIb, Szewczyk Jakub – klasa IIIb, Niewiatowska Julia – klasa IIIb, Abramowski Sebastian – klasa IIIb
  • W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur sukcesy odnieśli
    • Patryk Kalisz z klasy 3b uzyskał 120 pkt (maksymalna liczba)- został laureatem
    • Marek Mućko z klasy 3 b uzyskał 102,5 pkt
    • Witold Wąsak z klasy 3 b uzyskał 101,25 pkt
  • W VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas I-III  “Doskonały Matematyk”– w etapi powiatowym sukcesy osiągneli
    • Patryk Kalisz kl. III b –  I miejsce
    • Marek Mućko kl. III b – II miejsce
    • Witold Wąsak kl III b – VII Miejsce
    • Jakub Szewczyk kl III b – VII Miejsce
  • W VIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym
    • Patryk Kalisz kl. III b – II miejsce
    • Bartłomiej Potocki kl. IIa – wyróznienie

Szkoła podstawowa

  • Karolina Czerwińska z kl. 5a- II miejsce w Konkursie Recytatorskim”Warszawska Syrenka” – etap powiatowy
  • Ewelina Rawska z kl. 5a – I miejsce (rower jako nagrodę) w konkursie “Bezpieczna droga do skzoły” w kategorii dziewcząt
  • W konkursie “Pokazałam rodzicom jak dorośli zasmiecają lasy” zorganizowanym przez Nadleśnictwo Mińska Mazowiecki w ramach akcji “Czyste lasy na Mazowszu” nasi uczniowie zajęli: 
    • Paulina Mistewicz z kl. Vb – II miejsce
    • Paulina Staniszewska z kl. 6b – III miejce
    • Karol Sadoch – wyróżnienie
  • Natalia Jaworska, Izabela Strzeszewska, Dorota Wójcik z kl. 6b -IV miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w mini piłke ręczną dziewcząt
  • Justyna Kieliszczyk z kl. 5a – I miejsce i nagrodę główną – rower w Powaitowym Konkursie Ekologicznym “Odkrywamy Rzeki Powiatu Mińskiego”. Opiekun – Pani Teodora Wójcik – otrzymała podziękowanie, a szkoła kolejnego laptopa.

Gimnazjum

  • II miejsce w konkursie Jan Paweł II- SUPERSTAR-Gimnazjada papieska”, który odbył się w dniu 11 października 2010 r. Szkołę reprezentowali: Karolina Zwierz – kl. 1b, Marcin Śluzek – kl. 2a, Patryk Jarzębski – kl. 3c.
  • Powiatowy Konkurs Ekologiczny organizowany przez Starostwo Powiatowe W kategorii gimnazjów II miejsce i nagrodę otrzymała Blanka Szczepanik z klasy IIIc, a Pani Beata Walas podziękowanie.
  • II miejsce w etapie powiatowym VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Szkolę reprezentowały uczennice kl. Ib gimnazjum – Julia ZalewskaKarolina Zwierz.
  • II miejsce  w  VI edycji konkursu międzyszkolnego dla gimnajzum “Żyj mądrze i zdrowo”. Konkurs odbył się w Mrozach w dniu 28.04.2011
  • W Międzynarodowym Konkursie matematycznym Kangur najwyższy wynik w gimnazjum uzyskał Konrad Czerwiński z klasy 2b gimnazjum- 113,75 pkt (max.  liczba to 150 pkt)
  • Martyna Trojanowska z kl. 2a gimnazjum ma osiągnięcia sportowe:
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w piłce ręcznej
    • II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej
    • jest reprezentantką Mazowsza w piłce ręcznej rocznik 1996
    • II miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej rocznik 1996

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close