Sukces Wiktorii Boryty

28 kwietnia 2018

- Karolina Kluczek -

26 kwietnia 2018 roku odbyła się XIV edycja POWIATOWEGO KONKURSU POEZJI I PROZY OBCOJĘZYCZNEJ DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM POD PATRONATEM STAROSTY MIŃSKIEGO.

W konkursie tym wzięła udział Wiktoria Boryta z klasy 3b naszego gimnazjum. Uczennica recytowała po rosyjsku wiersz Aleksandra Puszkina:  ” Wspominam cudne czasu mgnienie…” oraz fragment powieści Lwa Tołstoja “Anna Karenina”. Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników komisja podliczyła punkty i okazało się, że Wiktoria Boryta zajęła II miejsce. Zwyciężyła uczennica gimnazjum im. Polskiej Macierzy Szkolnej z Mińska Mazowieckiego – Justyna Cudna, a na III miejscu uplasowała się uczennica gimnazjum z Żakowa – Paulina Zając.

Sukces naszej uczennicy w konkursie poezji i prozy obcojęzycznej jest tym większy, że czekaliśmy na niego aż 8 lat!

Serdecznie gratuluję Wiktorii i życzę jeszcze wielu sukcesów.

Autor: Izabella Wąsak

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close