Sukces naszych uczniów!

Elżbieta Rawska    8 lutego 2018

Dnia 8 lutego uczeń klasy 6 b, Łukasz Malinowski oraz uczeń klasy 3 a gimnazjum, Jakub Staniszewski, reprezentowali naszą szkołę  w III edycji konkursu powiatowego “English Vocabulary Master” w Latowiczu. Konkurs skierowany był do uczniów kl.IV-VI SP oraz klas VII SP i II i III gimnazjum. Jest mi niezwykle miło poinformować, że Łukasz Malinowski zajął I miejsce w kategorii klas IV- VI, natomiast Jakub Staniszewski I miejsce w kategorii klas VII SP oraz II i III gimnazjum.  Chłopcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe w uznaniu za ich osiągnięcie. Serdeczne gratulacje!!! Mam nadzieję, że sukces Łukasza i Jakuba będzie inspiracją dla pozostałych uczniów naszej szkoły do pogłębiania swojej wiedzy z języka angielskiego i startowania w podobnych konkursach. Pamiętajcie! “Trening czyni Mistrza” – “Practice makes Perfect” ! 🙂