Sukces naszych uczniów!

08 lutego 2018

- Elżbieta Rawska -

Dnia 8 lutego uczeń klasy 6 b, Łukasz Malinowski oraz uczeń klasy 3 a gimnazjum, Jakub Staniszewski, reprezentowali naszą szkołę  w III edycji konkursu powiatowego “English Vocabulary Master” w Latowiczu. Konkurs skierowany był do uczniów kl.IV-VI SP oraz klas VII SP i II i III gimnazjum. Jest mi niezwykle miło poinformować, że Łukasz Malinowski zajął I miejsce w kategorii klas IV- VI, natomiast Jakub Staniszewski I miejsce w kategorii klas VII SP oraz II i III gimnazjum.  Chłopcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe w uznaniu za ich osiągnięcie. Serdeczne gratulacje!!! Mam nadzieję, że sukces Łukasza i Jakuba będzie inspiracją dla pozostałych uczniów naszej szkoły do pogłębiania swojej wiedzy z języka angielskiego i startowania w podobnych konkursach. Pamiętajcie! “Trening czyni Mistrza” – “Practice makes Perfect” ! 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close