“STO PYTAŃ W 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”

22 stycznia 2019

- Magdalena Sujak -

W środę 9 stycznia w Sulejówku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Wydział Nauki Katolickiej Diecezji Warszawsko-Praskiej: “STO PYTAŃ W 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VIII b Paweł Kotuszewski, który po pasjonującej dogrywce zajął III miejsce.

Serdeczne gratulacje!

û[/caption]

®

Ã

—

Dyplom _Paweł

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close