SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020 „Rezygnuję, Redukuję, Segreguję”

25 września 2020

- Magdalena Sujak -

Wielki finał akcji, jak co roku odbywa się we wrześniu. W związku z wytycznymi GIS i MEN, tegoroczna akcja będzie niewątpliwe inna. Mimo to nie możemy zapomnieć o tym, że Ziemia to nasz wspólny dom, o który powinniśmy wszyscy dbać.

Posprzątaj kawałek swojego świata, najbliższą okolicę, podwórko, las… Zachęcamy Was do samodzielnego sprzątania.

Oto jak uczniowie ZS w Cegłowie sprzątają swoje „podwórko”…

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close