Najmłodsi sprzątają świat 2015

28 grudnia 2015

- Karol Sieńkowski -

W dniu 18 września 2015 uczniowie klas 1 -3 włączyli się w akcję “Sprzątanie Świata”. Od najmłodszych lat dzieci uczą się zasad dbania o środowisko.
W promieniach słońca, wyposażeni w rękawiczki i worki porządkowaliśmy najbliższe otoczenie wokół szkoły. Gdy teren lśnił  już czystością, oddaliśmy się pracy twórczej nt. “Dwa światy- czysty i zaśmiecony”. W swoich pracach wyraziliśmy chęć życia w środowisku czystym i estetycznym.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close