Spotkanie z weterynarzem

25 listopada 2015

- Ola Pernach -

Dnia 19.11.2015r. grupa 4 latków wybrała się na wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego w naszej miejscowości. Celem naszego spotkania było poznanie specyfiki pracy weterynarza, kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt i uświadamianie dzieciom, że zwierzęta tak jak i ludzie są żywymi istotami, które też chorują i cierpią oraz wymagają pomocy i leczenia.
Lekarz weterynarii, Pani Małgorzata Rogozińska oprowadziła dzieci po gabinecie, po czym zapoznała je ze sposobami pielęgnacji zwierząt domowych. Pokazała przedszkolakom narzędzia, które stosuje w codziennej pracy z podopiecznymi.
Na pożegnanie Pani weterynarz podkreśliła konieczność mycia rąk po każdym kontakcie ze zwierzątkami i pogratulowała przedszkolakom bogatej wiedzy o zwierzętach domowych.
Serdecznie dziękujemy Pani doktor za spotkanie.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close