Spotkanie z weterynarzem

29 października 2017

- Ola Pernach -

27 października 2017r. w ramach realizacji tygodniowego tematu kompleksowego o zwierzętach domowych, grupy „0a” i „0b” gościły weterynarza Jakuba Mućko.

Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych i nie tylko, a także kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt. Dzieci dowiedziały się o konieczności szczepień zwierząt i obowiązkowym przestrzeganiu higieny po każdej zabawie z pupilem.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close