Spotkanie z szewcem

05 grudnia 2017

- Dorota Kupska -

W dniu 4 grudnia gościliśmy w przedszkolu szewca – pana Romana Roguskiego. Podczas spotkania mieliśmy okazję usłyszeć wiele ciekawych wiadomości dotyczących tworzenia, czy naprawy obuwia. Warsztat pracy, a szczególnie narzędzia wywołały ogromne zainteresowanie wśród chłopców. Zobaczyliśmy, jakie materiały używa szewc w swojej codziennej pracy. Widzieliśmy m.in.: kopyto, szpilarek, dratwę, cęgi i różne rodzaje młotków.

Mamy nadzieję, że nie będzie to ginący zawód. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i świetną zabawę.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close