Spotkanie z policjantem

24 października 2015

- Iwona Grzegorczyk -

22 X 2015r. Filię w Piasecznie odwiedzili policjanci: Pan aspirant Zbigniew Kołak i sierżant Anna Thorn. Pan policjant cierpliwie i w obrazowy sposób zapoznał dzieci z podstawowymi zasadami ruchu drogowego, wyjaśnił dlaczego chodzimy lewą stroną ulicy i co robić na wypadek, gdy będziemy świadkami wypadku. Dzieci wykazały się podstawową wiedzą w tej dziedzinie i nawet przedszkolaki wiedziały kiedy używać numeru alarmowego 112. Wszyscy uczestnicy mini konkursów zostali nagrodzeni. Na koniec spotkania Pan aspirant Zbigniew Kołak zaproponował wspólną zabawę w kółeczku i rozdał dzieciom odblaski i lizaki. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.

Autor – Małgorzata Wojda

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close