Spotkanie z policjantem w przedszkolu!!!

16 czerwca 2016

- Ola Pernach -

We wtorek 14 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu profilaktyczne spotkanie z policyjnym borsukiem. Wszystkie przedszkolaki mogły wziąć udział w bardzo ciekawej i kształcącej zarazem pogadance z udziałem policyjnej maskotki sierżanta Borsuka i starszej sierżant Dominiki Witek z mińskiej komendy. Policjantka i borsuk rozmawiali z dziećmi o ich bezpieczeństwie w życiu codziennym, miedzy innymi o właściwym zachowaniu się na drodze i podczas przechodzenia przez przejścia dla pieszych.

Policyjny borsuk sukcesywnie dociera do tych placówek oświatowych, z których napływają prośby o organizację spotkań profilaktycznych w ramach programu „Z Borsukiem bezpieczniej”.

Policjanci podczas każdego spotkania z przedszkolakami przypominają maluchom o numerach alarmowych, o właściwym i odpowiednim zachowaniu w domu oraz w przedszkolu, poszanowaniu swoich rówieśników i osób starszych, a także bezpiecznym korzystaniu z przejść dla pieszych.

W spotkaniu wzięło udział ponad 80 dzieci, podczas którego mogły wysłuchać interesującego wykładu na temat bezpiecznych zachowań, a przy tym mieć możliwość zadawania pytań policjantom.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close