SPOTKANIE Z POLICJANTEM

14 listopada 2016

- Dorota Kupska -

Dnia 14 listopada 2016 r. przybyli do naszej placówki Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej.

W czasie spotkania dzieci zarówno z Publicznego Przedszkola, jak i klas II i III Publicznej Szkoły Podstawowej w Cegłowie – Filia w Piasecznie poznawały zasady uczestnictwa w ruchu drogowym. Pan policjant demonstrując różne skomplikowane sytuacje, przybliżał dzieciom skutki wynikające z wypadków komunikacyjnych. Szczególnie uwrażliwiał na  wypadki spowodowane przez nieuwagę uczestników. Duże zainteresowanie u dzieci wywarło umundurowanie i wyposażenie policjantów. Przedszkolaki miały okazję zaobserwować poszczególne elementy stroju policjanta.

Na zakończenie spotkania dzieci uczestniczyły w quizie na temat bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, w którym wykazały się pewną wiedzą.

Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które długo pozostanie w pamięci dzieci.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close