Spotkanie z Mikołajem

17 grudnia 2015

- Ewelina Walas -

W piątek 11.12.2015 r. uczniowie klasy Ic odwiedzili Wioskę Kulinarną w Podcierniu. Przystroili choinkę ozdobami wykonanymi w szkole. Dzieci dowiedziały się jak powstaje „sójka” i miały możliwość wykonać ją samodzielnie. Zaprezentowały także krótką część artystyczną. Z niecierpliwością oczekiwały Świętego Mikołaja. Miły gość przybył z prezentami, które rozdał dzieciom. Przy stole zastawionym wigilijnymi potrawami czas upłynął w serdecznej atmosferze. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców wszyscy byli bardzo zadowoleni, o czym świadczyły roześmiane buzie.

Autor – Grażyna Markowska

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close