Spotkanie z ,,Królewną Logorea i niedźwiedziem” – wycieczka klasy 1c i 2c

Ewelina Walas    18 grudnia 2015

15 października klasa 1c i 2c wyjechały na wycieczkę do Warszawy. Na początku odwiedziliśmy Łazienki Królewskie, które zachwyciły nas swoim jesiennym wyglądem. Spotkaliśmy tam liczne zwierzęta zamieszkujące park, takie jak pawie, kaczki czy wiewiórki. Dzieci z chęcią dokarmiały zwierzęta i jak przystało na prawdziwych przyjaciół przyrody dzieliły się z nimi swoimi kanapkami.

Następnie wyruszyliśmy do Teatru Guliwer na spektakl ,,Królewna Logorea i niedźwiedź”. Przenieśliśmy się w świat magii, gdzie używanie czarów niesie za sobą poważne konsekwencje. Historia opowiada o ludziach, którzy przeżywają nieprzyjemne emocje, takie jak zazdrość, smutek czy lęk. Ale również o tym,  jak być dzielnym i wytrwałym, i jak w prosty sposób mówić o swoich uczuciach.

Z naszej jesiennej wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.