Spotkanie z ,,Królewną Logorea i niedźwiedziem” – wycieczka klasy 1c i 2c

18 grudnia 2015

- Ewelina Walas -

15 października klasa 1c i 2c wyjechały na wycieczkę do Warszawy. Na początku odwiedziliśmy Łazienki Królewskie, które zachwyciły nas swoim jesiennym wyglądem. Spotkaliśmy tam liczne zwierzęta zamieszkujące park, takie jak pawie, kaczki czy wiewiórki. Dzieci z chęcią dokarmiały zwierzęta i jak przystało na prawdziwych przyjaciół przyrody dzieliły się z nimi swoimi kanapkami.

Następnie wyruszyliśmy do Teatru Guliwer na spektakl ,,Królewna Logorea i niedźwiedź”. Przenieśliśmy się w świat magii, gdzie używanie czarów niesie za sobą poważne konsekwencje. Historia opowiada o ludziach, którzy przeżywają nieprzyjemne emocje, takie jak zazdrość, smutek czy lęk. Ale również o tym,  jak być dzielnym i wytrwałym, i jak w prosty sposób mówić o swoich uczuciach.

Z naszej jesiennej wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close