Spotkanie z kolędą – Kto pierwszy przybył do Betlejem?

02 stycznia 2018

- Dorota Kupska -

Dnia 21 grudnia 2017 r. w Filii w Piasecznie odbyło się spotkanie wigilijne. Zaszczycili nas swoją obecnością: Pan Wójt Marcin Uchman, kapłan Zenon Miklus, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Piaseczna, Pani Dyrektor Emilia Kowalczyk – Rumak oraz liczne grono rodziców.

Pani kierownik Iwona Grzegorczyk powitała przybyłych gości i zaprosiła dzieci ze szkoły, i przedszkola na scenę. Mali artyści wystawili jasełka. Dzieci odgrywały role: Maryi, Józefa, trzech króli, aniołów, pasterzy, mieszkańców Betlejem, uczniów, zwierząt ze stajenki i leśnych. Rodzice podziwiali swoje dzieci. Wszyscy zauważyli duży wkład rodziców wniesiony w przygotowanie stosownych do roli strojów.

W ramach podziękowań za zaangażowanie wyrażonych przez Pana Wójta, dzieci otrzymały upominki.

Dalsza część spotkania toczyła się w świątecznej atmosferze przy wigilijnym stole, przy dźwiękach staropolskich kolęd.

Najwięcej emocji wywołało przybycie Świętego Mikołaja. Każde dziecko otrzymało od Niego prezent. Dzieci podziękowały piosenką.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close