Spotkanie z gadami w przedszkolu.

29 stycznia 2016

- Ola Pernach -

W dniu 29.01.2016r nasze przedszkolaki miały okazję po raz pierwszy w życiu zobaczyć wspaniałe okazy gadów. Podczas spotkania dzieci mogły zapoznać się z budową i zwyczajami przeróżnych gadów. Dzieci były zafascynowane wężami, jaszczurkami i żółwiami. Chętne i odważne przedszkolaki mogły nawet dotknąć jak również założyć na szyję. Zapraszamy do galerii, w której możemy podziwiać nasze odważne przedszkolaki.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close