Spotkanie z fryzjerem

Aneta Zadunajska    28 listopada 2019

28 listopada 2019r mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu panią Annę Kiełczykowską, wykonującą zawód fryzjera, a prywatnie mamę Damiana i Dawida. Było to kolejne spotkanie z cyklu innowacji pedagogicznej „Poznajemy zawody”. Pani Ania opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę i wiele innych.  Następnie wykonała wymyślne fryzury chętnym dzieciom i ciociom.  Nasz gość przygotował dla wszystkich przedszkolaków upominki, za które bardzo dziękujemy. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Ani za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.