Spotkanie z fryzjerem

28 listopada 2019

- Aneta Zadunajska -

28 listopada 2019r mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu panią Annę Kiełczykowską, wykonującą zawód fryzjera, a prywatnie mamę Damiana i Dawida. Było to kolejne spotkanie z cyklu innowacji pedagogicznej „Poznajemy zawody”. Pani Ania opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę i wiele innych.  Następnie wykonała wymyślne fryzury chętnym dzieciom i ciociom.  Nasz gość przygotował dla wszystkich przedszkolaków upominki, za które bardzo dziękujemy. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Ani za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close