SPOTKANIE PRZY WIELKANOCNYM STOLE – PIASECZNO 23 MARCA 2016.

04 kwietnia 2016

- Iwona Grzegorczyk -


W środę przed Wielkanocą, jak co roku, uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy naszej placówki spotkali się „przy wielkanocnym stole”, aby podzielić się jajkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. Uczniowie przybliżyli nam symbolikę Wielkiego Tygodnia i tradycje wielkanocne. Przedszkolaki i uczniowie zaśpiewali piosenki o tematyce świątecznej, a to wszystko odbyło się wokół stołu zastawionego symbolami Świąt Wielkanocnych.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close