Spotkanie Jasełkowe w zerówce 0b

21 stycznia 2016

- Ola Pernach -

W piątek 8 stycznia br. dzieci z grupy 0b przygotowały jasełkowe przedstawienie, przeplatane radosnymi kolędami i pastorałkami. W pięknych strojach zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz muzyczne. Gorące oklaski dumnych Rodziców były wyrazem uznania dla małych aktorów. Jednak najbardziej oczekiwanym gościem całego spotkania był oczywiście Święty Mikołaj, który przyniósł worek pełny prezentów.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close