Sportowe spotkanie z piłką ręczną w Winnicy w ramach projektu „ Gramy w Ręczną”

edytaleszczynska    17 października 2017

W ramach nowego projektu Gramy w ręczną, który ma za zadanie zainteresować tą dyscypliną sportu najmłodszych uczniów , nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali we wtorek 10 października  całodniowy  wyjazd do zaprzyjaźnionej szkoły w Winnicy k. Pułtuska. „ Grać w ręczną „ wyjechało 42 naszych uczniów z klas I – VII.  Przez cały dzień trwały  rozgrywki na wszystkich poziomach wiekowych. Były  prawdziwe mecze piłki ręcznej,  była nauka wspólnego  kibicowania  , było też zapoznanie  z przepisami  gry – czyli sumując – dobre zabawa.

Zostaliśmy bardzo gościnnie przyjęci przez dyrektora i uczniów tamtejszej szkoły.  Dzieciaki  z apetytem zjadły obiad . Smakowały pyszne ciasta i desery –  słowem dla „ każdego coś smacznego”. Na koniec wszyscy uczestnicy zawodów – mali i trochę więksi –  otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Każda drużyna   /na zachętę do dalszej pracy / w nagrodę otrzymała  super piłkę . W tej imprezie chodziło przede wszystkim o to by  wszyscy  się dobrze bawili i zdrowo wrócili do domu.

Wyjazd był w pełni sponsorowany. Koszty wynajmu autokaru pokrył Uczniowski  Klub Sportowy   Jutrzenka- Junior Cegłów, który zrzesza uczniów naszej szkoły  z dotacji celowej Urzędu Gminy w Cegłowie. . Dyplomy sponsorowała Szkoła Podstawowa w Winnicy a pamiątkowe medale zostały ufundowane przez Zespół Szkolny w Cegłowie.

Dziękujemy bardzo wszystkim sponsorom bez których ten wyjazd by się nie udał.