Sportowe spotkanie z piłką ręczną w Winnicy w ramach projektu „ Gramy w Ręczną”

17 października 2017

- edytaleszczynska -

W ramach nowego projektu Gramy w ręczną, który ma za zadanie zainteresować tą dyscypliną sportu najmłodszych uczniów , nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali we wtorek 10 października  całodniowy  wyjazd do zaprzyjaźnionej szkoły w Winnicy k. Pułtuska. „ Grać w ręczną „ wyjechało 42 naszych uczniów z klas I – VII.  Przez cały dzień trwały  rozgrywki na wszystkich poziomach wiekowych. Były  prawdziwe mecze piłki ręcznej,  była nauka wspólnego  kibicowania  , było też zapoznanie  z przepisami  gry – czyli sumując – dobre zabawa.

Zostaliśmy bardzo gościnnie przyjęci przez dyrektora i uczniów tamtejszej szkoły.  Dzieciaki  z apetytem zjadły obiad . Smakowały pyszne ciasta i desery –  słowem dla „ każdego coś smacznego”. Na koniec wszyscy uczestnicy zawodów – mali i trochę więksi –  otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Każda drużyna   /na zachętę do dalszej pracy / w nagrodę otrzymała  super piłkę . W tej imprezie chodziło przede wszystkim o to by  wszyscy  się dobrze bawili i zdrowo wrócili do domu.

Wyjazd był w pełni sponsorowany. Koszty wynajmu autokaru pokrył Uczniowski  Klub Sportowy   Jutrzenka- Junior Cegłów, który zrzesza uczniów naszej szkoły  z dotacji celowej Urzędu Gminy w Cegłowie. . Dyplomy sponsorowała Szkoła Podstawowa w Winnicy a pamiątkowe medale zostały ufundowane przez Zespół Szkolny w Cegłowie.

Dziękujemy bardzo wszystkim sponsorom bez których ten wyjazd by się nie udał.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close