Spacer przyrodniczy – poszukiwanie pierwszych oznak wiosny

22 lutego 2016

- Ola Pernach -

Pomimo tego, że do kalendarzowej wiosny jeszcze miesiąc, świecące słoneczko zachęciło przedszkolaków do poszukiwań pierwszych oznak wiosny.  Pierwszym kwiatem wypatrzonym przez odkrywcę –  Szymona był pączek przebiśniegu. Dzieci dobrze wiedziały, że nie wolno zbierać tych kwiatów, ponieważ są pod ochroną. Im dalej szliśmy, tym więcej pojawiało się oznak zbliżającej się nowej pory roku – kwiaty leszczyny, pączki i kiełkujące wiosenne żonkile. To był bardzo ciekawy spacer, który pokazał piękno budzącej się do życia przyrody.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close