Serce dziadków wiecznie młode…

27 stycznia 2017

- Aneta Zadunajska -

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.

Dają bezwarunkową miłość, dobroć,

cierpliwość, poczucie humoru,

komfort, lekcje życia.

Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.

(Rudolph Giuliani)

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

Tak też było w dniach 23-24 stycznia, wówczas to w te dni przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz wręczyły upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek za, który dziękujemy rodzicom. Dziękujemy KKZ za udostępnienie nam sali.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close