Ściana czytelniczych inspiracji na parterze

24 października 2016

- Agnieszka Szczepanik -

bulletin-board-20111022 Drodzy uczniowie,

  • jeśli przeczytaliście wspaniałą książkę, która zrobiła na Was ogromne wrażenie – lub po prostu bardzo się spodobała 🙂 ,
  • jeśli macie swoje wybrane cytaty pochodzące z książek,
  • jeśli lubicie zabawę słowami – tak jak w Loesje
podzielcie się swoimi czytelniczymi doświadczeniami i przemyśleniami!

Przygotujcie na naszą Ścianę czytelniczych inspiracji WŁASNĄ recenzję, ciekawy cytat, SWOJĄ myśl w postaci sloganu (przykłady Loesje). Może to być praca wykonana – napisana, zilustrowana – własnoręcznie lub w edytorze tekstu. Każdą swoją pracę podpiszcie podając: imię, nazwisko i klasę. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, ze wszelkimi pytaniami zapraszam do biblioteki szkolnej.

Życzę udanej twórczej zabawy 🙂


Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close