Ściana czytelniczych inspiracji na parterze

Agnieszka Szczepanik    24 października 2016
bulletin-board-20111022 Drodzy uczniowie,

  • jeśli przeczytaliście wspaniałą książkę, która zrobiła na Was ogromne wrażenie – lub po prostu bardzo się spodobała 🙂 ,
  • jeśli macie swoje wybrane cytaty pochodzące z książek,
  • jeśli lubicie zabawę słowami – tak jak w Loesje
podzielcie się swoimi czytelniczymi doświadczeniami i przemyśleniami!

Przygotujcie na naszą Ścianę czytelniczych inspiracji WŁASNĄ recenzję, ciekawy cytat, SWOJĄ myśl w postaci sloganu (przykłady Loesje). Może to być praca wykonana – napisana, zilustrowana – własnoręcznie lub w edytorze tekstu. Każdą swoją pracę podpiszcie podając: imię, nazwisko i klasę. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, ze wszelkimi pytaniami zapraszam do biblioteki szkolnej.

Życzę udanej twórczej zabawy 🙂