Samorząd Uczniowski przeciwko paleniu

09 grudnia 2015

- Karolina Kluczek -

27 listopada Samorząd Uczniowski wystawił krótki skecz, dotyczący szkodliwości palenia papierosów. Miało to związek z obchodzonym niedawno Światowym Dniem Rzucania Palenia (16 listopada). Uczennice: Zuzia Sadoch (6a), Weronika Zagórska (2aG), Gabrysia Królak (1bG), Zuzia Krasna i Daria Kamińska (3cG) w żartobliwy sposób pokazały rozprawę sądową, w której głównym oskarżonym był papieros. Miało to na celu uświadomić jak największej liczbie gimnazjalistów, jak wielką szkodę wyrządzają swoim organizmom, sięgając po wszelkiego rodzaju używki. 

Przedstawienie spotkało się z bardzo dużym entuzjazmem uczniów, co chwilę słychać było wybuchy śmiechu, a członkowie SU odebrali ogromne owacje. Miejmy nadzieję, że akcja Samorządu stanie się nie tylko wspomnieniem, ale przede wszystkim przyniesie oczekiwany skutek, przestrzegając młodzież przed próbowaniem szkodliwych substancji.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close