“Rzepka” w wykonaniu rodziców 3-latków!!!

14 czerwca 2016

- Ola Pernach -

Z okazji Dnia Dziecka rodzice z grupy “Kotki Psotki” przygotowali przedszkolakom wspaniałą niespodziankę. Wystawili wiersz J. Tuwima pt.”Rzepka”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Interpretacja rozbawiła całą publiczność do łez. Wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. W imieniu cioć z grupy 3-latków dziękujemy aktorom, którzy skorzystali z zaproszenia do udziału w teatrze i poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close