Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

05 września 2019

- Justyna Szymańska -

2 września, tak jak szkoły w całej Polsce, rozpoczęliśmy nowy rok nauki. W tym dniu wspominaliśmy również 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.  Z tej okazji, w ramach akcji “Przerwany Marsz”, zaprosiliśmy do naszej szkoły wyjątkowych gości. Byli to przedstawiciele Polskich Dzieci Wojny, mieszkańcy Cegłowa urodzeni przed 1 września 1939 r., osoby, których biografia naznaczona jest autentycznym doświadczeniem tamtych czasów, osoby, którym wojna opóźniła, przerwała lub utrudniła naukę.

Przekroczenie progów naszej szkoły przez przedstawicieli wojennego pokolenia w sposób umowny zakończyło ich przerwaną przez wojnę edukację. Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami i zaszczyciliście nas swoją obecnością.

Podczas gali pan wójt Marcin Uchman wręczył także najlepszym uczniom naszej szkoły stypendia naukowe, a dwóm nauczycielom akt nadania wyższego stopnia awansu zawodowego. Gratulujemy!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close