Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

21 sierpnia 2017

- Karol Sieńkowski -

Dyrekcja Zespołu Szkolnego w Cegłowie zaprasza na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018, które  odbędzie się 4 września 2017 w następujących godzinach:

  •   9.00 – klasy 1-3 oraz zerówki – szkoła Cegłów
  • 11.00 – klasy 4-7 i gimnajzum
  • 13.00 – filia w Piasecznie

Zajęcia w przedszkolu rozpoczynają się 4 września zgodnie z godzinami pracy przedszkola.

Ponadto informujemy, że rodzice nie kupują żadnych podręczników. Książki do j. rosyjskiego, francuskiego (przedmioty dodatkowe ) i religii zostaną zakupione na zasadach uzgodnionych z wychowawcami na rozpoczęciu roku.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close