Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

07 września 2017

- Jadwiga Czerwińska -

4 września 2017 roku w ZS w Cegłowie miało miejsce  uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas 1-3 o godz. 9.00, a 4-7 i 2-3 gimnazjum o godz. 11. Na wstępie głos zabrała pani Dyrektor Emilia Kowalczyk-Rumak, która powitała przedstawicieli władz samorządowych, w tym Wójta pana Marcina Uchmana, księdza Dariusza Cempurę, Radę Pedagogiczną, rodziców, wszystkich gości  oraz uczniów. Przedstawiła też nowych pracowników szkoły: Katarzynę Antosiewicz, Magdalenę Bartnicką, Marcina Gomulskiego, Martę Łukasiewicz, Iwonę Ośkiewicz-Pytlak, Elżbietę Rawską, Małgorzatę Rybak, Alicję Szczęśniak Sylwię Zychowicz-Anc.

Pani Dyrektor życzyła uczniom dobrych wyników w nauce, a nauczycielom owocnej pracy. Do życzeń przyłączył się również Wójt, który wręczył najlepszym uczniom naszej szkoły stypendia  przyznane za wysokie wyniki w nauce (średnia w szkole podstawowej: 5,2, w gimnazjum: 5,0). Otrzymali je: Michał Drosio, Katarzyna Parobcza, Aleksandra Sujak, Gabriela Kowalczyk, Ewelina Kaska, Jakub Wrzosek, Jakub Wójcik, Klaudia Kowalczyk, Kinga Kowalczyk, Olga Wrzosek, Dominik Rolf. Gratulujemy!

O oprawę artystyczną uroczystości zadbali uczniowie klasy 2a i 2b gimnazjum pod kierunkiem wychowawczyń: p. Jadwigi Czerwińskiej i p. Kamili Orłowskiej. Powspominali minione wakacje i przypomnieli o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat – początku II wojny światowej. Uczczono pamięć poległych bohaterów, w tym naszych Patronów szkoły, minutą ciszy, a delegacja uczniów udała się z wieńcem na grób żołnierzy.

Po uroczystości uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów na nowy rok szkolny, powodzenia każdego dnia i by nauka zawsze była przyjemnością.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close