Roboty z Cegłowa w mińskiej “Budowlance”

01 lutego 2017

- Karol Sieńkowski -

27 stycznia 2017r. gościliśmy w  Zespole Szkół Nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Nauczyciel “Budowlanki”, p. Dariusz Baj  zaprosił nas do poprowadzenia lekcji robotyki dla uczniów technikum. Przeprowadziliśmy warsztaty dla 4 klas. Uczestnicy bardzo dobrze radzili sobie z programistycznymi wyzwaniami, a niektórzy zaskoczyli nas innowacyjnym i nietypowym podejściem do rozwiązania niektórych problemów. Było to dla nas miłe zaskoczenie, bo nie zdarzyło nam się to nawet podczas prowadzenia zajęć dla studentów informatyki. Wyjazd ten pokazał nam, że w programowaniu ważne jest nie tylko rozwiązanie problemu, ale też prostota tego rozwiązania. Jednym słowem uczyliśmy innych i uczyliśmy siebie:)

Podczas wyjazdu pod okiem p. Karola Sieńkowskiego starszych kolegów uczyli Maciej GrudzieńFilip Kosmalla z klasy 3b gimnazjum.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close