Remont sali nr 8- Mega mocni i pomocni rodzice

01 marca 2016

- Karol Sieńkowski -

Naprawdę są wyjątkowi i wspaniali  –  Rodzice dzieci z klas Ia i Ib. To oni zainicjowali zbiórkę pieniędzy na tablicę interaktywną do sali nr 8. Od tego wszystko się zaczęło. Rodzice mieli głowy pełne pomysłów i ciągle podrzucali nowe projekty. Wspólnie postanowili zmienić wystrój klasy. Udało się ! Dzięki ich kreatywności i pracowitości akcja zakończyła się pełnym sukcesem. Sala jest pięknie odnowiona i wzorowo przygotowana do pracy z dziećmi.

Auror: Małgorzata Zalewska

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close