Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Cegłowie Filii w Piasecznie

29 marca 2020

- Iwona Grzegorczyk -

Komisja Rekrutacyjna Publicznego Przedszkola w Cegłowie – Filii w Piasecznie,   po rozpatrzeniu deklaracji o kontynuowanie wychowania przedszkolnego oraz wniosków o przyjęcie do przedszkola uprzejmie informuje, że  wszyscy kandydaci zostali zakwalifikowani na rok szkolny 2020/2021.

Liczba wolnych miejsc w Publicznym Przedszkolu  w Cegłowie – Filii w Piasecznie na rok szkolny 2020/2021 ogółem wynosi 22. W grupie młodszej 3-4-latków – 17 miejsc, w grupie starszej 5-6-latków
– 5 miejsc.

Bardzo prosimy rodziców  dzieci o wypełnienie „Potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola” (druk dostępny na stronie Zespołu Szkolnego w Cegłowie w zakładce „Rekrutacja do przedszkola”) i
dostarczenie go drogą mailową: ewelina.chmielewska@zsceglow.pl do 07.04.2020r.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close