Rekrutacja do gimnazjum na rok szkolny 2016/2017

03 czerwca 2016

- Karol Sieńkowski -

Dyrekcja Zespołu Szkolnego w Cegłowie przypomina o trwającej rekrutacji do Publicznego Gimnazjum w Cegłowie. Stosowne wnioski należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji zawartym w zasadach i kryteriach rekrutacji.

Wzory wniosków oraz zasady i kryteria rekrutacji dostępne są na stronie naszej szkoły w zakładce Rekrutacja->Do0kumenty.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close