Regionalne zawody w pływaniu.

16 kwietnia 2018

- edytaleszczynska -

Aleksandra Wąsak i Alicja Wąsak z klasy 3b nasze reprezentantki w zawodach pływackich zajęły po raz kolejny najwyższe lokaty.  Ala zdobyła 4 miejsce w pływaniu stylem klasycznym na 50m, Ola we wszystkich stylach czyli stylu klasycznym, grzbietowym i dowolnym na 50m  zdobyła I miejsca. Z zawodów przywiozła 3 złote medale i była bezkonkurencyjna. Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy już w zawodach pozaszkolnych.

Link do filmiku z zawodów https://www.youtube.com/watch?v=VMSsMc2vcPI&feature=youtu.be

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close