Redakcja naszej gazetki pracuje

07 listopada 2015

- Jolanta Różycka -

W tym roku szkolnym wznowiła działalność szkolna gazetka o nazwie Szkoleś. Opiekunem została Jolanta Różycka. W skład radkcji weszli uczniowie klasy IIb gimnazjum: Kuba Szewczyk, Filip Kosmalla, Julia Niewiatowska, Wiktoria Kawka, Kinga Zgódka. Gazetka będzie wydawana okolicznościowo.  W trakcie roku szkolnego uczniowie redakcji oraz wszyscy chętni współpracownicy naszego miniwydawnictwa będą uczestniczyć w zajęciach warsztatowych z zakresu poprawności języka, redakcji i edycji tekstu oraz ortograficznych i interpunkcyjnych.

Oddajemy w ręce czytelników nasz pierwszy numer gazetki.    szkoles2

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close