Radosnych i bezpiecznych ferii zimowych!

09 lutego 2020

- swietlica -

    Druga połowa stycznia w świetlicy szkolnej upłynęła na nauce udzielania pierwszej pomocy i poznawaniu zasad postępowania w nagłych wypadkach. Następnie kształtowaliśmy u dzieci postawę bycia dobrym przyjacielem, określaliśmy jego cechy oraz wykonaliśmy portrety swojego prawdziwego przyjaciela. W tygodniu poprzedzającym ferie zimowe przypomniane zostały zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu i lodzie, spędzania wolnego czasu w domu, jak również podczas korzystania z internetu. Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku, beztroskiej zabawy, dużo śniegu i słońca!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close