Rada Rodziców informuje

12 listopada 2016

- Rada Rodziców -

 

logo_rr

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Mamy zaszczyt zakomunikować Wam, że decyzją Rady Rodziców uruchamiamy w tym roku szkolnym nowy projekt konkursowy, który ma aktywować, zachęcać i mobilizować Rodziców do dokonywania wpłat na Radę Rodziców, a zatem wdrażamy i ogłaszamy za otwarty:

PROGRAM  500 + dla klasy  !

Dla klasy ! która jako pierwsza w obecnym roku szkolnym 2016/2017 zdobędzie aktywność 100% wpłat na Radę Rodziców. Zwycięzca konkursu czyli Klasa Uczniów lub Grupa Przedszkolna z Zespołu Szkolnego w Cegłowie otrzyma czek gotówkowy o wartości 500 zł i zasili konto klasowe, nagroda ta zostanie przeznaczona na dobro wspólne całej klasy lub grupy naszych dzieci, z przeznaczeniem na przykładowy cel: sfinansowanie wycieczki klasowej, zakup materiałów naukowych i dydaktycznych dla danej klasy lub inny ciekawy pomysł na wspólne wydatkowanie zdobytej nagrody.

Życzymy Wam wszystkim powodzenia ! I trzymamy kciuki za zwycięzców !

Nawet jeśli okaże się, że będzie to kilka klas, gwarantujemy Wam główną nagrodę, ale pamiętajcie, że ważnym kryterium jest termin wpłat czyli „kto pierwszy, ten lepszy”. Każda klasa ma szansę na zdobycie tej nagrody. Rodzice liczymy na Wasze wsparcie, bo to Wasze dzieci mogą zdobyć główną nagrodę !

(Szczegółowy regulamin ogłosimy i zamieścimy na stronie Szkoły w zakładce Rada Rodziców. )

Rada Rodziców

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close