Pyszna i zdrowa sałatka owocowa!!!

28 października 2015

- Ola Pernach -

Ciągle trwa sezon na pyszne owoce. W przedszkolu także o tym pamiętamy. Grupa 0b już wie, jak ważne są dla każdego owoce. Nie tylko są smaczne, ale przede wszystkim zawierają mnóstwo witamin, których tak potrzebuje każdy z nas. Dlatego postanowiliśmy zrobić sałatkę owocową, ale najpierw odwiedziliśmy miejsce gdzie można kupić potrzebne owoce. Wybraliśmy się do pobliskiego sklepu. Dzieciom wiele atrakcji sprawiła już sama wycieczka, ale przede wszystkim samodzielne przygotowanie sałatki. Dzieci myły, kroiły, mieszały owoce a na koniec degustowały. Uczta była wyśmienita i co najważniejsze własnoręcznie przygotowana przez zerówkowiczów.

Iwona

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close