PRZYJACIEL DZIECI – PRZYJACIEL ŚWIATA :)

09 września 2018

- Elżbieta Rawska -

Pamiętacie nasze spotkania z dziećmi z obozu Homs w Syrii? 🙂 Pamiętacie koncert, który wspólnymi siłami przygotowaliśmy? 🙂 Dzieci z Homs, dręczone wojną otrzymały od nas nie tylko pomoc materialną ale przede wszystkim SERCE.  Jeszcze raz w ich imieniu dziękuję wszystkim tym, którzy bezinteresownie  poświęcili swój czas, aby dać tym dzieciom NADZIEJĘ i UŚMIECH 🙂 Nasze starania zostały również docenione przez organizatorów projektu oraz Rzecznika Praw Dziecka 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close