“Przerwa z HISTORIĄ”

12 marca 2018

- swietlica -

Rok 2018 jest dla Polski i Polaków rokiem szczególnym, ponieważ jest to przede wszystkim rok jubileuszu stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W roku tym przypadają również okrągłe rocznice wielu innych wydarzeń związanych z historią Polski. My w naszej społeczności szkolnej przyłączamy się do obchodów tej wiekopomnej rocznicy uczestnicząc w spotkaniach historycznych z cyklu „Przerwa z HISTORIĄ”. W ubiegły piątek po raz pierwszy wzięliśmy udział w owym wydarzeniu. Uczniowie mieli okazję posłuchać czytanego przez naszą panią bibliotekarkę, Agnieszkę Szczepanik, fragmentu historii państwa polskiego z czasów Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Poznaliśmy czasy formowania się kraju, który każdemu z nas jest tak bardzo bliski.

Na kolejne „Przerwy z HISTORIĄ” zapraszamy w każdy drugi piątek miesiąca.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close