Przerwa z “HISTORIĄ”

17 kwietnia 2018

- swietlica -

We wtorek, 17.04.2018r. w naszej szkole, już po raz drugi odbyło się spotkanie dla klas I – III z serii „Przerwa z HISTORIĄ”. Tym razem fragmenty opisujące historię naszej ojczyzny z cyklu „Piastowskie orły” przeczytał nam Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej – Kulturoteki, pan Tadeusz Lempkowski. Dzieci z zapartym tchem słuchały krótkiego przemówienia na temat najważniejszych wartości w życiu każdego Polaka, a następnie czytanego utworu. Na pewno po dzisiejszej krótkiej lekcji historii dzieci docenią zalety mieszkania w wolnym i niepodległym kraju, a wiadomości dziś zdobyte będą początkiem do dalszego poznawania drogi Polaków do wolności.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close