Przedszkolaki z występem w DPS w Mieni

Ola Pernach    17 kwietnia 2016

W piątkowy poranek dzieci z grupy 3, 4 latków 0b i Filii w Piasecznie wybrały się na długo oczekiwany wyjazd z wiosennym programem artystycznym do DPS św. Józefa w Mieni. Pensjonariusze czekali na nas w sali, w której dzieci wystąpiły na scenie. Część z nich przyszła sama, część została przyprowadzona przez swoich opiekunów. Każdy występ poprzedzony został wiosenną opowieścią przygotowaną przez P. Rafała Ratuskiego. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne recytując, śpiewając i tańcząc w rytmie wiosennych piosenek, ale również muzyki poważnej. Nasi mali aktorzy wypadli świetnie. Podczas przedstawienia na twarzach Seniorów można było zauważyć wzruszenie. Po występie dzieci otrzymały w podziękowaniu gromkie brawa i słodycze. Atmosfera była bardzo serdeczna. Spotkanie połączyło pokolenia, uwrażliwiając najmłodsze pokolenie na problem ludzi starszych, schorowanych i często samotnych.

Gorąco dziękujemy p. Dyrektor Dorocie Celińskiej za gorące przyjęcie i zaproszenie do dalszej współpracy