Przedszkolaki z występem w DPS w Mieni

17 kwietnia 2016

- Ola Pernach -

W piątkowy poranek dzieci z grupy 3, 4 latków 0b i Filii w Piasecznie wybrały się na długo oczekiwany wyjazd z wiosennym programem artystycznym do DPS św. Józefa w Mieni. Pensjonariusze czekali na nas w sali, w której dzieci wystąpiły na scenie. Część z nich przyszła sama, część została przyprowadzona przez swoich opiekunów. Każdy występ poprzedzony został wiosenną opowieścią przygotowaną przez P. Rafała Ratuskiego. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne recytując, śpiewając i tańcząc w rytmie wiosennych piosenek, ale również muzyki poważnej. Nasi mali aktorzy wypadli świetnie. Podczas przedstawienia na twarzach Seniorów można było zauważyć wzruszenie. Po występie dzieci otrzymały w podziękowaniu gromkie brawa i słodycze. Atmosfera była bardzo serdeczna. Spotkanie połączyło pokolenia, uwrażliwiając najmłodsze pokolenie na problem ludzi starszych, schorowanych i często samotnych.

Gorąco dziękujemy p. Dyrektor Dorocie Celińskiej za gorące przyjęcie i zaproszenie do dalszej współpracy

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close