Przedszkolaki z Piaseczna i Cegłowa w “Młynku”

15 grudnia 2016

- Aneta Zadunajska -

W dniu 14 grudnia 2016r., przedszkolaki z Cegłowa i Piaseczna, radośnie spędziły czas w Sali Zabaw „ Młynek” w Siedlcach. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej. Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszych przedszkoli.
Do przedszkola wróciliśmy bardzo zmęczeni ale w bardzo dobrych humorach. Było super!!!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close