Przedszkolaki z Cegłowa na Farmie Iluzji

17 grudnia 2015

- Ola Pernach -

Dnia 10 grudnia 2015r. dzieci z grup zerowych i czterolatki odwiedziły Świętego Mikołaja i jego pomocników na Farmie Iluzji w Mościskach.

Głównym celem przyjazdu było spotkanie z Mikołajem, ale dzieci przy okazji podejrzały przy pracy pomocników, którzy przygotowują prezenty, spaliły swoje złe uczynki w Piecu Złych Uczynków, spacerowały w lustrzanym labiryncie oraz Tunelem zapomnienia. Najbardziej podobała się wizyta w krzywym domku oraz obejrzany film „Gorączka lodu”.

Podsumowaniem wizyty u Świętego Mikołaja było rozdanie prezentów wszystkim grzecznym dzieciom z naszego przedszkola

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close