PRZEDSZKOLAKI W ZOO.

Aneta Zadunajska    17 października 2018

12.10.2018r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu w blasku słońca, dzieci oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia.

Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej z całego świata.

W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki. A jak było zobaczcie sami….