Przedszkolaki w Kulturotece

18 listopada 2019

- Aneta Zadunajska -

W ubiegły piątek, 15 listopada, dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach czytelniczo – plastycznych zorganizowanych w Gminnej Bibliotece Publicznej „Kulturotece” w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek”, promującego czytelnictwo wśród najmłodszych. Dzieci wysłuchały krótkich opowiadań z książki pt.: „Pierwsze czytanki dla…”, włączyły się w rozmowę na ich temat, a także wykonały zakładki do książek w postaci rudego liska. Dużym zainteresowaniem cieszyło się kolejne zadanie plastyczne – wykonanie nietoperza z małego balonika. Nie obyło się oczywiście bez zabaw ruchowych, które przysporzyły wszystkim wiele śmiechu i radości. Dopełnieniem całości było otrzymanie pamiątkowych książek do poczytania z rodzicami w domu. Mamy nadzieję, że otrzymane książeczki nie trafią tylko na domową półeczkę z książkami, a staną się zachętą do wspólnego spędzenia czasu z najbliższymi.

Bardzo dziękujemy pracownikom „Kulturoteki” za zaproszenie.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close