Przedszkolaki w Jednostce Wojskowej.

Aneta Zadunajska    23 listopada 2018

W dniu 23 listopada dzieci z grupy 5-latków oraz „0” a i b odwiedziły Jednostkę Wojskową w Barczącej. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały bojowe pojazdy wojskowe. Miały również możliwość wejścia do niektórych z nich, co sprawiło im wielką frajdę. Dzięki miłej i życzliwej atmosferze dzieci chętnie zadawały pytania żołnierzom, oglądały wojskowe akcesoria. Wielkim zainteresowaniem wśród nich cieszył się wojskowy wóz strażacki przy którym dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Gospodarze przygotowali dla gości dużo atrakcji. Dla wojskowych niespodzianką okazał się występ przedszkolaka Wiktora Kozłowskiego, który zaśpiewał pieśń „Kalina Malina”. Wizyta w wojsku dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń. Być może wśród naszych milusińskich będą tacy, którzy w przyszłości wybiorą służbę ojczyźnie i zasilą szeregi zawodowych żołnierzy.