Przedszkolaki w Jednostce Wojskowej.

23 listopada 2018

- Aneta Zadunajska -

W dniu 23 listopada dzieci z grupy 5-latków oraz „0” a i b odwiedziły Jednostkę Wojskową w Barczącej. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały bojowe pojazdy wojskowe. Miały również możliwość wejścia do niektórych z nich, co sprawiło im wielką frajdę. Dzięki miłej i życzliwej atmosferze dzieci chętnie zadawały pytania żołnierzom, oglądały wojskowe akcesoria. Wielkim zainteresowaniem wśród nich cieszył się wojskowy wóz strażacki przy którym dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Gospodarze przygotowali dla gości dużo atrakcji. Dla wojskowych niespodzianką okazał się występ przedszkolaka Wiktora Kozłowskiego, który zaśpiewał pieśń „Kalina Malina”. Wizyta w wojsku dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń. Być może wśród naszych milusińskich będą tacy, którzy w przyszłości wybiorą służbę ojczyźnie i zasilą szeregi zawodowych żołnierzy.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close